Tohle video musíš vidět!!!

21.12. 20193264x

Naše poslední klubové vystoupení v tomto roce bylo určeno pro několik vyvolených žen. Speciální Vánoční show, kterou zorganizovaly holky Monika AndělováAdriana Aversa z klubu Muchas Gracias Club v Plzni (fotky zde a další na @men4queen zde), jsme domlouvali dlouho, ale nakonec se nám podařilo najít volný termín a přijet. Těší nás, že to mohlo být těsně před Vánocemi, protože to mělo svoje podmanivé kouzlo.

Muchas Gracias club je moc pěkný klub v centru Plzně (navigovat). Pokud jsi tady ještě nebyla, určitě se sem s holkama zastav. Bude se vám líbit.

Udělalo nám radost, že jsme mohli vystupovat na poslední show v tomto roce právě tady. Bavili jsme se, byla to taková rodinná atmosféra, která se zažije jen málokde.

Podívej se, jak to na závěr rozbalil DAVE.

Dnes ráno už odjel na Moravu a dává dohromady další taneční číslo, které se objeví v příštím roce na TOUR. Bude to něco!!!

Víš, chtěli jsem Ti poděkovat za Tvou podporu, za LIKE na Facebooku, za sledování na Instagramu a čtení našich článků. Pro rok 2020 připravujeme výjimečnou show, která v Česku ještě nebyla. Vystoupení plánujeme i v Rakousku v Grazu. Máš se na co těšit.

Za všechny kluky zdraví Johnny
My jsme MEN4QUEEN
Roberto, Luigi, Johnny, Dave, Lucas a Sanchez jako moderátor
Když JE miluješ, není co řešit
men4queen.cz

PS: Nezapomeň se přihlásit do VELKÉ SOUTĚŽE o vstupenky a dárky v hodnotě 10.000 KčKLIKNI SEM

Komentáře